Naar de hoofdinhoud
Wat zijn de tarieven van LessonUp?

Lees meer over de verschillende abonnementen en de tarieven

Meer dan 6 maanden geleden bijgewerkt

Je kunt op verschillende manieren aan de slag met LessonUp:

  • Gratis versie

  • Start-abonnement

  • Pro-abonnement

  • Schoolabonnement (Basis, Compleet of Plus)

Gratis versie

Je kunt gebruik maken van de gratis versie van LessonUp. Jouw account heeft dan geen toegang tot alle functionaliteiten. Bekijk hier het overzicht van de functionaliteiten in de gratis versie.

Start-abonnement

Je kunt individueel aan de slag met LessonUp in het start-abonnement. Hiervoor vragen wij een investering van:

  • Maandabonnement: €8,00 per maand.

  • Jaarabonnement €6,00 per maand.

Pro-abonnement

Je kunt individueel aan de slag met LessonUp in het pro-abonnement. Hiervoor vragen wij een investering van:

  • Maandabonnement: €9,99 per maand.

  • Jaarabonnement €7,49 per maand.

Bekijk hier het overzicht van de functionaliteiten in de gratis versie, het start-abonnement en het pro-abonnement.

Schoolabonnementen

Bekijk hier de tarieven voor schoolabonnementen.

Trefwoorden: kosten, prijzen

Was dit een antwoord op uw vraag?